Piłka nożna

Jadon Sancho to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia. Pochodzący z Anglii skrzydłowy robi furorę w Borussii Dortmund. Nic dziwnego, że coraz częściej mówi się o jego powrocie na Wyspy Brytyjskie.

Jest w Anglii kilka klubów, które myślą poważnie o wzmocnieniu prawego skrzydła. Niewątpliwie należy do nich Liverpool - klub, który w poprzednim sezonie zdobył Puchar Ligi Mistrzów. To osiągnięcie zostało odpowiednio wynagrodzone przez UEFA, dlatego zespół z miasta Beatlesów ma teraz spore fundusze do wydania. 

Na drodze do kupna młodego Anglika może stać jednak kilka przeszkód. Największą z nich są oczywiście pieniądze. Borussia Dortmund może żądać za swojego asa nawet 100 milionów Euro, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Ousmane Dembele. 

Innym problemem jest konkurencja ze strony innych klubów. Mówi się że Jadonem Sancho może być konkurencja ze strony innych klubów. Zainteresowane nim mogą być między innymi Manchester United, Manchester City, a nawet Real Madryt. Czytaj więcej tutaj

 

Zobacz również