Praca w domu

20 pomysłów jak zarabiać będąc w domu - część 1

Sprzedawanie, poprawianie tekstów, marketing, a może bycie zdalną asystentką. Pracowanie z domu staje się popularniejsze. Istnieje opcja bycia freelancerem lub stała współpraca z firmą urzędującą w dalekiej odległości od naszego miejsca zamieszkania. Jednocześnie można zajmować się dziećmi. Nie trzeba marnować czasu na dojazd. Poniżej pomysłu mogące dać ci inspirację, aby działać.

Co, wśród pracowania z domu będzie twoim faworytem Na pewno kreator cv pomoże ci przygotować konkurencyjne Curriculum Vitae. Poniżej 20 przykładów, jakie możesz zrealizować nie przekraczając progu swego domu. Chociaż pracuje się z domu, komputer nie będzie potrzebny. Spójrz na nowoczesną pracę popularną zagranicą, która może pojawić się i w Polsce.

Copywriting

Da się ją odmienić przez każdy przypadek. Osoba się tym zajmująca tworzy artykuły na różne strony internetowe. Wśród nich znajdują się scenariusze a nawet teksty reklamowa. Idealna praca dla wszystkich, chcących być niezależnymi i samemu decydować kiedy i co robi.

Komputerowa grafika

Jest to praca dająca możliwość różnorodnych współprac. Da się zaprojektować różne grafiki, logotypy czy specjalne efekty do seriali i filmów. Można też mówić o wyglądzie blogów, web portali czy komputerowych gierek.

Transkrypcja

Człowiek musi słuchać nagrania i zmieniać je na tekst. Mogą się one odnosić do nagrań praktycznie ze wszystkiego.

Zdalny pracownik

Asystentka wirtualna

Jest to dość nowy zawód, chociaż popularny w Ameryce. Taka osoba musi wspierać administracje przedsiębiorstwa. Wchodzą w to wszelkie podstawowe czynności - odpowiedzi na maile, organizowanie wyjazdów, prowadzenie fanpage itp. Wszystko zależy co umie kandydat.

Produkcja internetowych stron

Jest to popularne i trwa już długo. Wszystkie osoby prowadzące firmę muszą mieć piękną i dobrze działającą stronę internetową. Jeżeli w sposób idealny będziesz mógł się pochwalić obsługą WordPressa i będziesz wiedział jak pozyskać zleceniodawców, możesz im pomóc i na tym skorzystać. Wszystko da się uzyskać podczas skorzystania kursu dotyczącego WordPressa oraz Freelancingu. jego 4 edycja dostępna już w najbliższej przyszłości.

Marketing dotyczący Social Media

A co jeśli powyższym przedsiębiorcom możesz pomóc z dotarciem do potencjalnych klientów, za pomocą social media? Jeśli funkcjonowanie na Instagramie i Facebooku dla ciebie to bułka z masłem, zacznij zarabiać poprzez prowadzenie kont na takich stronach. Twoi klienci w spokoju skupią się na właściwych działaniach pozwalając ci pracować i zarabiać

Biuro rachunkowe

Bez problemów możesz wszystko robić zdalnie. Potrzebne są tylko umiejętności i internet. Jest to wygodniejsze dla ciebie i pracodawcy, a dla tej drugiej str. dodatkowo tańsze. Niestety czasem trzeba będzie się przejść na pocztę czy do urzędu.

Zobacz również